Wypożyczalnia samochodów Toyota Aygo

wynajem długoterminowy Toyota Aygo

Wypożyczalnia samochodów na terenie miasta Warszawa – Toyota Aygo

Często będąc w podróży, wracając z lotniska, czy chcąc się przemieścić między miastami, potrzebujemy pomocy ze strony firm, które oferują krótko lub długoterminowy wynajem samochodów. Jest to bardzo wygodna forma podróżowania, a wszystkie oferty gwarantują zabezpieczenie w zależności od wybranego wariantu. Najbardziej popularnym i uniwersalnym samochodem jest Toyota Aygo, która dzięki kompaktowemu rozmiarowi doskonale sprawdza się w komunikacji w ramach miasta na terenie miasta Warszawa.

Toyota Aygo – bezpieczny wynajem długoterminowy i nie tylko

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo wiele modeli samochodów, różniących się między sobą wielkością, mocą, wyposażeniem i ceną. Bezkonkurencyjna i najczęściej wybierana przez naszych Klientów jest Toyota Aygo. Jest to bardzo ekonomiczny samochód, dostępny w dwóch wariantach: automat i manual.

Toyota Aygo jest samochodem osobowym wchodzącym w skład pojazdów segmentu A. Jeśli szukają Państwo samochodu, pozwalającego na szybkie i jednocześnie ekonomiczne przemieszczanie się, to Toyota Aygo będzie najlepszym wyborem. Toyota dostępna jest w dwóch modelach: Toyota Aygo X – Play, oraz Toyota Aygo X – Play Automat. Samochody posiadają silnik 1.0 Benzyna o mocy 69 KM, a ich średnie spalanie wynosi zaledwie do 4,1 litra na 100 km.

Wypożyczalnia samochodów Toyota Aygo – Warszawa

PMCARS 24 to ceniona na rynku wypożyczalnia samochodów. Nasi Klienci cenią nas ze względu na bezawaryjne samochody wysokiej jakości. Cenimy sobie bezpieczeństwo i komfort Klientów korzystających z naszych pojazdów. Samochody przechodzą przeglądy w warsztatach samochodowych i posiadają wymagane zaświadczenia.

Wszystkie samochody typu Toyota Aygo wyposażone są w:

  • Ekran i kamerę cofania
  • Elektryczne szyby i lusterka
  • System multimedialny
  • Radio Cd/mp3
  • Poduszki powietrzne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów posiadamy w swojej ofercie Toyote Aygo nie tylko na wynajem krótkoterminowy, ale również proponujemy wynajem długoterminowy w salonie mieszczącym się na terenie miasta Warszawa. Cena wynajmu uzależniona jest od modelu samochodu. Za wynajem Toyoty Aygo X – Play zapłacą Państwo tylko 75 zł na dzień, natomiast za samochód Toyota Aygo X – Play Automat, zbliżoną cenę: 80 zł.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy PMCARS 24, w której znajduje się szczegółowy wykaz wszystkich pojazdów. Jeśli tylko zależy Państwu na bezpiecznych i ekonomicznych pojazdach, to nasze samochody się sprawdzą. Wypożyczalnia samochodów i wynajem długoterminowy samochodu marki Toyota Aygo dostępny jest w salonie na terenie miasta Warszawa.